18638

Eğitim Koçluğu Sistemi

Eğitim Koçluğu Sistemimizde; Öğrencinizin Çalışma Programlarının Planlanması ve Takibi, Çalışmaya Odaklanması ve Motivasyonu, Genel Anlamda Rehberlik, Meslek ve Okul Tercihleri Konusunda Danışmanlık, İhtiyaç Duyduğu Derslerden Özel Derslerin Planlanması ve Sunulması vb. Hizmetleri İçermektedir.

Eğitim Koçluğu Sistemimizde Hedef %100 Başarıyı Yakalamaktır. Bunun Gerçekleşebilmesi için Önce Öğrenci ve Ailenin Tanınması Gerektiğini Düşünerek Yola Koyuluyoruz. İlk Önce Öğrencinin Eğitimsel ve Psikolojik Açıdan Hazırbulunuşluk Düzeyini İnceliyor, Daha sonra Gelecekle İlgili Hedefleri, Aile Beklentilerini, Öğrenci ve Aile Arasındaki Etkileşimi İnceleyerek Bir Yol Haritası Çiziyoruz.

Peki %100 Başarı Nedir? %100 Başarı Öğrencinin Kendi Potansiyelinin Farkına Varması ve Bunu kullanmasıdır. BU ANLAMDA BİZ ÖNCELİKLE ÖĞRENCİNİN BAŞARABİLECEĞİNE, YAPABİLECEĞİNE İNANMASINI SAĞLIYORUZ.

Evet Biz %100 Başarı için  En Önemli ve En Etkin Kuralın, Öğrencinin Kendini Keşfetmesi ve Özgüven Kazanması Olduğunu Düşünüyoruz. Sonrası,KOLAY!

 

Eğitim Koçluğu ve Özel Ders Alanlarımız

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK OKULA TAKVİYE İÇİN EĞİTİM KOÇLUĞU SİSTEMİ

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK OKULA TAKVİYE İÇİN EĞİTİM KOÇLUĞU SİSTEMİ

8. SINIF TEOG SINAVI HAZIRLIK PROGRAMI İÇİN EĞİTİM KOÇLUĞU SİSTEMİ

9-10-11. SINIFLAR OKULA TAKVİYE+YGS-LYS İÇİN EĞİTİM KOÇLUĞU SİSTEMİ

 

YGS-LYS HAZIRLIK PROGRAMLARI İÇİN EĞİTİM KOÇLUĞU SİSTEMİ
 

EĞİTİM KOÇLUĞU SİSTEMİMİZDE ÖĞRENCİNİN HANGİ DERSTEN NE KADAR EKSİĞİ VARSA ÖZEL DERS YOĞUNLUĞUNU O ALANA YÖNELTEREK MAXİMUM VERİMLİLİK SAĞLIYORUZ!

Özel Ders ve Eğitim Koçluğu Talebinde Bulunmak için Tıklayınız...