18638

Matematik Özel Ders

Merkez Ofisi Ataşehir’de Bulunan Fakat İstanbul’un Hemen Hemen Her Semtinde Hizmet Veren Kurumumuz Referansını Sorgulamadığı Hiçbir Matematik Öğretmenini Portföyüne Dahil Etmemektedir. Bu Sebeple Kadroyu Oluştururken Güvenilir ve Referanslı Matematik Öğretmenleriyle Çalışmayı Prensip Ediniyoruz. Üniversite Öğrencilerinden Matematik Özel Ders Vermek İsteyenleri ise Uzman Matematik Öğretmenleri ve Eğitim Danışmanlarımızla Gerekli Eğitimi Vererek Sistemimize Dahil Ediyoruz.

Matematik Öğretmenlerimizle İlgili Sürekli Veli ve Öğrencilerden Dönütler Alıyor ve Gerekli Tedbirleri Alarak Sistemin En Verimli Bir Şekilde İşlemesini Sağlıyoruz.

İstanbul'da İkamet Eden Stajyer, Deneyimli ve Alanında Uzman Matematik Öğretmenlerinden veya İstanbul’da En Gözde Üniversite ve Bölümlerde Eğitim Gören  Üniversite Öğrencilerimizden Matematik Özel Ders Fırsatı için Mutlaka Kurumumuzla İletişime Geçmeniz Gerektiğini Düşünüyoruz.

20 Yılı Aşkın Eğitim Sektöründeki Deneyimimizle Sizin Çocuklarınızın Bizim Çocuklarımızdan Farkının Olmadığının Bilincinde Olarak Güvenilir ve Referanslı Öğretmenlerimizle Bu Büyük Sorumluluğu En iyi Şekilde Yerine Getirmeye Çalışıyoruz.

Bu Nedenle; Bizimle tanışmadan öğrencinizin geleceğiyle ilgili karar vermemeniz gerektiğini düşünüyoruz!